Γραφείο Διασύνδεσης

Πρακτική Άσκηση για τελειόφοιτους της Σχολής Μηχανικών, στην εταιρεία Stonetech – Μάρμαρα Γωνιανάκη ΑΒΕΕ

Η Stonetech – Μάρμαρα Γωνιανάκη ΑΒΕΕ, εταιρεία επεξεργασίας κι εμπορίας μαρμάρων με έδρα τη ΒΙΠΕ Ηρακλείου, επιθυμεί να απασχολήσει IT Trainee στα πλαίσια της Πρακτικής του Άσκησης στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕ Ηρακλείου

Βασικά καθήκοντα:

Τα βασικά καθήκοντα του IT Trainee είναι:

  • η συγκέντρωση, παρακολούθηση κι αν είναι εφικτό, η επίλυση IT προβλημάτων του προσωπικού της εταιρείας
  •  η επίβλεψη κι η υποστήριξη των τεχνολογικών υποδομών και δικτύων στις κεντρικές εγκαταστάσεις και τα υποκαταστήματα σε συνεργασία με τους αντίστοιχους εξωτερικούς συνεργάτες

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

  • Τελειόφοιτος σχολής Επιστήμης Υπολογιστών / Πληροφορικής ή παρεμφερών ειδικοτήτων
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση συστημάτων ERP

Βιογραφικά στο hr@stonetech.gr με την ένδειξη IT Trainee_Πρακτική άσκηση.