Γραφείο Διασύνδεσης

Θέση Εργασίας στο τμήμα  ΙΤ support της Εταιρείας “Καράτζης ΑΕ”.

Αρμοδιότητες Θέσης:

• First Level IT support σε συστήματα μηχανογράφησης της εταιρίας
• Υποστήριξη Σταθμών εργασίας σε θέματα Hardware,Software & Microsoft Office
• Εγκατάσταση λογισμικού σε νέες θέσεις εργασίας
• Συντήρηση και διαχείριση Υποδομής ΙΤ (Software & Hardware Level)
• Διασφάλιση τήρησης κανόνων ασφαλείας από τους υπαλλήλους όσον αφορά τα πληροφοριακά συστήματα της εταιρίας.

Απαραίτητα προσόντα :

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ τμήματος Πληροφορικής ή παρεμφερής σχολής
• Καλή γνώση και εξοικείωση με λειτουργικό Microsoft Windows 10 και Microsoft Office Suite

• Δίπλωμα οδήγησης
• Ευχέρεια στην επικοινωνία
• Ομαδικό πνεύμα

Επιπλέον προσόντα θα εκτιμηθούν:

• 1-2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Γνώση λογισμικού linux
•  Γνώση Υποδομών Δικτύου (Δομημένη καλωδίωση, Vlans, routing)

• Active Directory,SharePoint

• WordPress

Η Εταιρεία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Σύγχρονο εργασιακό και φιλικό περιβάλλον
• Ευκαιρίες καριέρας και εξέλιξης

Τα Βιογραφικά να αποστέλονται στο pantelis@karatzis.gr