Γραφείο Διασύνδεσης

Αναζήτηση Προσωπικού: Βοηθός Σύμβουλος Επιχειρήσεων και Διοικητικής Υποστήριξης

Ηράκλειο, 15/02/2022

Αναζήτηση Προσωπικού

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

Από το Γραφείο Παροχής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ζητείται άτομο για θέση Βοηθού Συμβούλου Επιχειρήσεων / Διοικητικής Υποστήριξης.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άνεργος/η, εγγεγραμμένος/η στο μητρώο της ΔΥΠΑ (ΟΑΕΔ) / Ηλικία έως 30 ετών.
  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΑΤΕΙ Σχολής Οικονομικής Κατεύθυνσης (Οικονομικά, Διοίκηση Επιχειρήσεων, κ.α.).
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής.

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών σε συναφές αντικείμενο.
  • Προηγούμενη εμπειρία στο συγκεκριμένο εργασιακό αντικείμενο (εκπόνηση μελετών αναπτυξιακών προγραμμάτων, συμβουλευτική επιχειρήσεων, κ.α.).
  • Γνώση χρήσης εμπορικολογιστικής εφαρμογής.
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ. ή/και μηχανής.

Η απασχόληση αφορά, αρχικά, ένταξη σε επιχορηγούμενο πρόγραμμα της ΔΥΠΑ (ΟΑΕΔ). Αποστολή Βιογραφικών μόνο μέσω email στο info@zampetakis.com μέχρι 25/02/2023.

Εφόδου 3, 71303, Ηράκλειο Τ. 2810370789 , W. zampetakis.com