Γραφείο Διασύνδεσης

Νοσηλευτής / τρια Χειρουργείου στη Κύπρο

  • Επωνυμία Εταιρίας: Τalent loom

    Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Η Talent Loom, μια νεοσύστατη εταιρία στον τομέα των προσλήψεων, συνεργάζεται με ένα από τα μεγαλύτερα νοσοκομεία στην Κύπρο, στην πόλη της Λεμεσού. Ο πελάτης μας αναζητά νοσηλευτές που εμπνέονται από το επάγγελμά τους και το αγαπούν, για να τους υποστηρίξει στην εξέλιξή τους. Το νοσοκομείο απασχολεί τουλάχιστον 400 νοσηλευτές και παρέχει εξειδικευμένα μέσα και εργαλεία προκειμένου να διευκολύνει την εργασία του νοσηλευτή/νοσηλεύτριας. Απαιτούμενα προσόντα: - Πτυχίο νοσηλευτικής 4 ετών εκπαίδευσης - Ελληνική άδεια ασκήσεως επαγγέλματος - Γνώση Αγγλικής γλώσσας Προσφέρεται: - Σύμβαση 38 ωρών την εβδομάδα - Πολύ ανταγωνιστικός μισθός - Διαμονή - 13ος μισθός - Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη - Προοπτικές εξέλιξης Αν ενδιαφέρεσαι και θέλεις να μάθεις περισσότερα για αυτή τη θέση εργασίας, στείλε μας το βιογραφικό σου στο info@talent-loom.com. Μπορείς επίσης να μας ακολουθήσεις στο Instagram: Talent Loom.

    Ιστοσελίδα Εταιρίας: https://talent-loom.com/

    Αποστολή βιογραφικών στο email: info@talent-loom.com

    Επιστημονικά πεδία: Επιστήμες Υγείας

    Λήξη Προβολής: 16 Απριλίου 2024

    Επιτρέπονται οι Αιτήσεις: Ναι